Kargo Dağıtım

quote-image

Kargo Dağıtım

Kargo Dağıtım ve Ayrım

 

2017-2020 yılları arasında 1658 çalışanı ile PTT Kargo Ankara, il genelindeki tüm şubelerinin dağıtım ve ayrım aksiyonlarını yürüten Park Konak markası ile hizmet vermiştir. 
Şirketimizin 2020 yılında başlayıp hala devam etmekte olduğu PTT Kargo Ege Bölgesi, 1520 personeli ile İzmir, Manisa, Uşak, Aydın, Denizli ve Muğla’da zamanında ve tam teslimat ilkesi ile hizmet vermektedir. Geniş hizmet ağı ve eğitimli personeli ile gönderilerin güvenli ve doğru şekilde teslim edilmesi sağlanmaktadır.


Kargo dağıtım hizmetlerinde Park Konak markası olarak gönderinin adresten kabulü, ambalajlanması, ücret tahsilinin yapılması, teslim edilen ve edilmeyen gönderilerin dağıtımı gibi tüm işlemler PTT Kargo adına özenle ve en hızlı şekilde yapılmaktadır.


Ayrıca PTT Kargo tarafından kabul edilen her türlü gönderinin toplanması, gönderilerin ayrılması, işlenmesi gönderilerin otomasyon sisteminin gerektirdiği şekilde kayıtlarının yapılması gibi tüm işlemlerde gene PTT Kargo adına Park Konak markası tarafından yürütülmektedir.