Başkanın Mesajı

quote-image

Başkanın Mesajı

2008 yılında akaryakıt ve inşaat sektörlerinde faaliyet göstermeye başlayan firmamız, Her iki sektörde de başarılı sonuçlar elde etmiştir.

ilk olarak Çorum'un Osmancık ilçesinde Akaryakıt sektöründe hizmet vermeye başlayan firmamız, daha sonra Erzincan, Gümüşhane, Tokat, Amasya, Yozgat ve Ankara'da Yeni akaryakıt istasyonlarımız Halkımızın hizmetine sunulmuştur.

2017 Yılında Kendi markasını oluşturan firmamız, Park Konak Markasıyla yeni kurumsal kimliğimizle Erzincan, Tokat, Amasya, Yozgat ve Ankara'da bulunan 9 şubemizle Halkımıza Hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ayrıca Hizmet ağımızı tüm Türkiye'ye yayma hedefimize en kısa sürede ulaşma gayretindeyiz.

Park Konak Akaryakıt istasyonlarımız siz değerli konuklarımızın her türlü ihtiyacını karşılayacak modern Tesisler olarak tasarlandı. Sevgili çocuklarımızın vakit geçirebileceği oyun parklarından siz misafirlerimizin dinlenebileceği oturma alanlarına; geniş ürün yelpazesine sahip marketlerimizden leziz menüleri olan restoranlara kadar her türlü ihtiyaç ve konforu tüm modern Park Konak Akaryakıt İstasyonlarında bulabilirsiniz.

İnşaat sektöründe kamu binaları ve firmamıza ait binalar, iş merkezleri, konutlar inşa etmekteyiz. Sizlere Güvenli ve konforlu binalar inşa etme amacı ile çıktığımız yolda bugüne kadar 300'den fazla konut, Ticaretin kalitesini artıracak AVM lere Park Konak inşaat imzasını attık.

Faaliyet gösterdiğimiz diğer bir alan ise Ptt ayrım dağıtım ve kargo. Ankara'da PTT Kargo'nun tüm şubelerinin ayrım ve dağıtım aksiyonlarını başarılı bir şekilde yürütmekteyiz.

Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde ve verdiğimiz tüm hizmetlerde öncelikle kalite, güvenilir iş politikası yürütmekteyiz. Amacımız bu güven ve sürdürülebilir politika sayesinde hizmet ağımızı genişleterek hem siz değerli konuklarımıza daha kaliteli hizmet sunabilmek, istihdamı artırmak ve daha çok sosyal projede yer alarak, yerli ve milli bir marka olan Park Konak ile en üst seviyede ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaktır.

Saygılarımla

Yavuz Çakır

Yönetim Kurulu Başkanı